Skrzepy i skąpa miesiączka a poronienie

Dobry Wieczór, Staram sie z partnerem od kilku miesiecay o dziecko,zaszlam w ciąże bylam w okolo 3-4tygodniu ciazy, umowilam sie do ginekologa ale niestety wizyte mam dopiero za tydzien,4 dni temu krwawilam,trwalo to 3 dni gdzie normalnie miesiaczke mam caly tydzien,dzisiaj mam jedynie resztki okresu koloru brazowego,za kazym razem zagladam i niczego dziwnego nie zauwazylam jedynie skrzepy jak to w miesiaczkach bywa. Czy ja poronilam?jak moge to sprawdzic,testem?

Witam! Przez pierwsze miesiące ciąży mogą utrzymywać się cykliczne krwawienia, przypominające menstruację. Oczywiście przyczyna krwawienia może być również poronienie, dlatego bezwzględnie powinien zbadać Panią ginekolog. Wcześniej może wykonać Pani cykliczne oznaczenia betaHCG - jego przyrost w kolejnych dniach będzie świadczyć, że nie doszło do poronienia.