Poszerzone naczynka krwionośne w nosie a częste krwotoki

Dzień dobry mam poszerzone naczynka krownośne w nosie lecze sie na uciażliwe krwotki z nosa miałam robiony zabieg odwarstwienie błony sluzowej przygrody nosa z przesuniecie płatków śluzówkowych zabieg był powtarzany kilka razy,moje pytanie brzi czy da się tego pozbyc na całe życie i bez powtarzania zabiegów i w jaki sposób.Była bym wdzieczna za udzielenie odpowidzi

Piotr Pilarski

Niestety innego sposobu niż leczenie operacyjne nie ma. Sugeruję udać się na wizytę do innego laryngologa. Być może będzie w stanie zaproponować inną operację.

Pozdrawiam.