Poszukiwanie stabilizacji w związku

Witam, jestem w zwiazku z nazeczonyn 4lata z tego mamy 2 letnia coreczke. Bardzo bym chciala wyjsc za maz ale moj partner nie jest zbytnio za tym dlatego ze uwaza ze slub cywilny (chociaz) to tylko papier nic wiecej, chciala bym jakos go przekonac powiedzial ze kiedys sie pobierzemy ze narazie nie mamy pieniedzy itd a mi chodzi o to zebysmy byli nawet formalnie pelna rodzina, bardzo go pragne zadne duze przyjecie tylko rodzice i swiadkowie wiem czego chce od zycis i szukam stabilizacji w zwiazku

Warto zaprosić Partnera do rozmowy na temat Waszego związku. Ważne jest, aby podczas takiej rozmowy powiedziała Pani o swoich potrzebach i wysłuchała potrzeb Partnera, pisze Pani, że ma on obawy o bezpieczeństwo finansowe Waszej rodziny. Warto stworzyć takie warunki, aby każdy miał okazję się wypowiedzieć i zostać usłyszanym. Życzę, aby Wasza rozmowa zakończyła się ustaleniem wspólnych działań zgodnych z Waszymi potrzebami.