Powiększony węzeł chłonny za uchem i na karku u 1,5 rocznego dziecka

Witam , u mojego 1.5 rocznego synka zauwazylam powiekszony wezel za uszkiem oraz na karku z obu stron . Dodam ze wiele razy mial robiona morfologie i limfocyty siegaja nawet 82% a neutrofile 15% bylam u hematologa z wynikami to stwierdzil ze nic sie nie dzieje ale kiedy zauwazylam wezly to sie wystraszylam prosze o rade .

Zdecydowanie proszę zachować spokój.Zwłaszcza,że dziecko oglądał specjalista hematolog.Węzły mogą być u dziecka powiększone i nie oznacza to ,iż jest ono w trakcie choroby.
Tę lekarz z pewnością wykluczył.

pozdrawiam ciepło