Powrót do pracy po zabiegu koronarografii

Mam pytanie. Zostałam skierowana na koronarografię. Wiem, że po wykonaniu badania pacjent może zaraz w następnym dniu wyjść do domu. Ale kiedy można wrócić do pracy. Czy zaraz po zabiegu, czy też muszę być po wykonanym zabiegu na zwolnieniu lekarskim. Jeśli tak to jak długo. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, po samym badaniu miże Pani wrócić do domu po kilku dniach rekonwnalescencji, jeśli wykonywano implantację sterty zwolnienie będzie dłuższe. Pozdrawiam