Powrót do treningów na siłowni po operacji kręgosłupa

Witam oczekuje na operacje kregosłupa mam 23 lata. bede mial odbarczenie i spondylodeze tylną na poziomie L5-S1 i repozycje kregozmyku. Po jakim okresie czasu bede mogl wrocic do treningow na silowni ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zapewne kilka tygodni po operacji na pewno będzie przeznaczone na rehabilitacje i powrót do pełnego zdrowia. Pana możliwość powrotu do treningów musi ocenić lekarz wykonujący zabieg. Pozdrawiam