Powstanie krostek przy owłosieniu łonowym

Dzień dobry. Przy owłosieniu łonowym pojawiły mi się "krostki". Na początku myślałem, że to podrażnienia po goleniu ale po dłuższym czasie nie znikają (wygląda to tak: http://zapodaj.net/e8a4e900abb39.jpg.html). Na początku przemywałem je borasolem ale nie zauważyłem zmian. Co to może być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania krwi . Możliwe iż jest to związane z infekcją wirusową.