Poziom anty-TPO, anty-TG, FT3 i FT4 a podejrzenie choroby Hashimoto

Dzień dobry, mam serdeczną prośbę o pomoc w interpretacji wyników badań, które dzisiaj odebrałam. Nie posiadam jeszcze wyniku TSH. anty- TPO 17,8; anty-TG 125,2; FT 3 2,36; FT 4 0,96. Lekarz podejrzewa chorobę Hashoimoto. Mam również problem w zajściem w ciąże i wynik badania AMH wynosi 12,86. Proszę o pomoc co mam robić dalej.

Magdalena Mroczek

Dotychczasowe wyniki badań nie wskazuja na Haschimoto. AMH podwyższony. Wyniki wszystkich badań powinien zinterpretować lekarz, który je zlecał.