Poziom b-HCG a faza cyklu

Witam. Dzisiaj miałam robione badanie meta hcg. Wynosi ono 45 mIU/ml. Dodam ze ostatnia miesiączke miałam 13 pażdziernika, cykle mam 29 dniowe. Czy to jest dobry poziom hcg na 28 dzień cyklu?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie za bardzo rozumiem Pani pytanie. Mogę jedynie powiedzieć, że podwyższony/wzrastający poziom hcg oznacza ciąże, a może także wynikać z innych patologii. Proponuję udać się do ginekologa.