Poziom b-HCG u 34-latki a ciąża

Witam serdecznie. Ostatnio zrobilam badanie beta HCG ktorego wynik wskazuje 0,1 a norma to 5,3, a 4-5tydz. to 101-4870. Jeżeli coś miałoby być to już 4 tydz. mija od tego czsu. Czy jestem w ciązy? Czy te wyniki są w pełni miarodajne? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wynik jest ujemny, a od stosunku minęło już około 4 tygodni to wynik jest miarodajny i nie jest Pani w ciąży. Proponuję udać się do ginekologa celu określenia przyczyn opóźnienia miesiączki.