Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy niezabezpieczonym stosunku i przyjęciu tabletki Escapelle

Witan, jakir jest prawdopodobienstwo zajcia w ciaze jezeli niezabezpirczony stosunek mialiejsce 9 dnia cyklu- cykl 29 dni po 36 godzinach wzielam escallpele. Prosze o odpowiedz.

Witam. Nie da sie określić procentowo jak dużo jest prawdopodobieństwo ciąży jednak z całą pewnością takie ryzyko istnieje.