Opóźnione przyjęcie tabletki i stosunek z wytryskiem wewnątrz a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam. Mam problem. Przez ponad trzy lata zazywam tabletki lasinelle. 18 LIPCA zaczelam przyjmowac kolejne opakowanie dnia 25 LIPCA zapomnialam wziasc tabletki jak zawsze o godzinie 19. Wzielam ją dopiero 26 lipca o godzinie 8.30 rano. 24 LIPCA mialam stosunek i byl final w środku. czy jest duze prawdopodobiestwo ze jestme w ciązy? kiedy moge zrobic test ciążowy. Bardzo prosze o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ był to drugi tydzień przyjmowania tabletek, ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Nie ma powodów do obaw.