Problem z bólem szyi po spaniu

Mam 23 lata. Od 3 tygodni mam ból szyi, tak jak źle się ułoży głowę do spania, normalnie taki ból trwa około 4 dni, a ja podczas budzenia się rano nie mogę podnieść głowy z poduszki ani ruszyć w żadną stronę. Śpię tak samo jak zawsze. Podczas poruszania głową na boki ogranicza mnie ból, maksymalny zakres ruchu to po 45 stopni w prawo i w lewo, oprócz tego ból promieniuje aż do skroni i aż boli mnie głowa. Nie wiem też jaki lekarz zajmuje się takimi dolegliwościami

Szanowna Pani, najpierw proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zleci podstawową diagnostykę a następnie w razie potrzeby skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty