Problem z oczami u 53-latki

Witam, mam problem z oczami, w okresie zimowym ciągle łzawią, czasami pieką, skóra wokół oczu jest przesuszona. Robiłam juz rózne badania, wymaz z oczu, testy alergiczne ,prześwietlenie zatok lekarze nie potrafia mi pomóc, nikt nie wie co jest przyczyną. noszę przyciemniane okulary - okulista je zlecił-ponieważ przeszkadza mi też światło.Pracuję w szkole i bardzo jest to uciążliwe, nie pracuje zbyt długo przy komputerze, nie ogladam TV. zapuszczam krople - sztuczne łzy. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza okulisty. Być może warto byłoby udać się do lekarza neurologa.