Problem z samopoczuciem i natręctwami dotyczącymi zdrowia

Witam. Od jakiegoś czasu mam poważny problem ze swoim samopoczuciem. Cały czas mam wrażenie że jestem na coś chory. Przy najmniejszym nawet zakrztuszeniu przeszukuję książki szukając pomocy myśląc że się duszę. W nocy nie mogę spać, boję się śmierci. Nie mogę znaleźć sobie miejsca. Bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa. Z psychologiem może Pan spotkać się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

witam,
problem wydaje się na tyle poważny, że należy go osobiście zdiagnozować u psychologa lub lekarza rodzinnego. Z pewnością są przyczyny tego samopoczucia, które będzie Panu trudno samemu znaleźć.
POZDRAWIAM