Natręctwa myślowe w dzieciństwie a zachowanie chłopaka w związku

Jestem z chlopakiem 4 lata. Jako dziecko miewal natrectwa myslowe, dotyczyly one glownie zagadnien naukowych. Po 2 latach zwiazku, zadzwonil do mnie w nocy z placzem, ze mnie zranil, bo przypomnial sobie ze kiedys pocalowal kolezanke w policzek. Uspokoilam go, ze to glupstwo. Jednak zaczal sobie "wkrecac" kolejne wydarzenia, uznawal je za absurd, a potem sam nie wiedzial, czy to prawda. Nienawi siebie ze mnie "ranil". Traci chec do wszystkiego. Co mu jest? Nerwica, a moze to urojenia depresyjne?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe postawienie żadnej diagnozy bez osobistego kontaktu z mężczyzną, dłuższej osobistej rozmowy, zebrania większej ilości informacji i przeprowadzenia badań diagnostycznych. Partner powinien skonsultować się się z psychologiem/ lekarzem psychiatrą np. w Poradni Zdrowia Psychicznego i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!

Dzień dobry, trudno postawić diagnozę w tym miejscu. Proszę zachęcić chłopaka do spotkania i konsultacji psychologicznej. Pozdrawiam.