Problem z włosami przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Czy jeśli miałam kręcone włosy i gęste tzw. burza włosów , było ich dużo przed braniem tabletek antykoncepcyjnych ,a teraz po tabletkach zrobiły mi się proste włosy ( pół roku miałam dobrze a pół roku źle = proste włosy) to czy po odstawieniu tabletek włosy powrócą do stanu wyjściowego? tzn. że będą kręcone i będzie ich dużo? A jeśli nie to co muszę zrobić żeby znów takie były? Bo nie umiem sie przyzwyczaić do nich... są brzydkie, oklapnięte , jest ich mało jestem załamana...

Musi Pani poczekać co najmniej 3 miesiące po odstawieniu leków. Warto do tego czasu pomyśleć o zabiegach mezoterapii igłowej lub osoczu bogatopłytkowym.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska