Wypadanie włosów a stosowanie Izoteku

Witam, 7 misięcy temu miałam operacje i byłam poddana narkozie, od razu na drugi dzień po operacji, włosy zaczęły wypadać mi garściami i tak do teraz, od 8 miesięcy biorę izotek,którego skutkiem ubocznym jest wypadanie włosów u niewielu ludzi, ale miesiąc przed operacją już go zaczęłam zażywać i nic się nie działo z włosami. Brałam już suplementy,wcierki,alpicort E, nic nie pomaga. Zastanawiałam się nad mezoterapią igłową witaminami lub osoczem bogatopłytkowym. Proszę o radę...

Zabiegi typu osocze i mezoterapia igłowa są bardzo pomocne w przypadku wypadania włosów zabiegi należy powtórzyć kilkakrotnie.
Pozdrawiam
Iwona stajkowska

Witam! No na to pytanie powinien odpowiedzieć specjalista dermatologii, a nie anestezjolog. Mogę tylko powiedzieć, żę nie są mi znane przypadki wypadania włosów związane ze znieczuleniem.
Pozdrawiam.