Wypadanie włosów na głowie po zabiegach operacyjnych

Witam,piszę ponownie,mam 41 lat i na przełomie 4 lat miałem kilka operacji,zabiegów.Problem mam taki,że zauważyłem wypadanie włosów na głowie,wcześniej miałem gęste.Teraz obecnie się dużo przerzedziły się.Co może być przyczyną,może po tych zabiegach,jak sobie z tym poradzić,proszę o szczegóły,dziękuje?

Narkoza i stres może powodować wypadanie włosów. Wskazane byłyby zabiegi mezoterapii igłowej które odżywią skórę głowy i pobudzą włosy do wzrostu wzmacniając jednocześnie istniejące.