Problem z zajściem w ciążę u 32-latki

Witam. Moje pytanie dotyczy problemu zajścia w ciążę. Mam 32 lata i mój cykl trwa 26 27 dni. Ostatnia miesiączkę miałam 5 stycznia. Z partnerem kochamy się prawie codziennie. Dodam jeszcze że mam już dziecko.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zależy ile czasu państwo starają sie o dziecko oraz czy nie zaistniały od poprzedniej ciąży inne przyczyny zdrowotne [u partnera bądź u Pani] utrudniające zajście w ciążę. Pozdrawiam.