Problem ze zrostem kości po operacji wstawienia pręta

Jestem dwa miesiace po operacji wstawienia preta w kosc piszczelowa, ktora złąmałem wraz z koscia strzałkowa. wczoraj miałem robione prześwietlenie i kosci jeszcze sie nie zrosły. czy moge obciazac noge jesli nie boli ? i jesli tak, to na ile ?

Szanowny Panie, bez analizy RTG kontrolnego podudzia po zespoleniu trudno jest udzielić precyzyjnej odpowiedzi. Obciążanie jest czynnikiem pobudzającym zrost w tego rodzaju zespoleniu. Odpowiedzi może udzielić prowadzący Pana leczenie ortopeda lub inny po zbadaniu Pana i obejrzeniu rtg. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.