Problemy z erekcją u 34-letniego partnera

Witam.Mam na imię Magda(29l) i od roku jestem z moim chłopakiem Jackiem(34l).Piszę z zapytaniem jak mu pomóc,gdyż ma problemy z erekcją i już nie wiem co zrobić gdyż on unika tematu a nie da się tak żyć na dłuższą mete. Zaczełam od kupna tabletek w aptece lecz sama dobrze nie wiedziałam czy dobrze robie. Liczę na jakąś pomoc z Pana strony.

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do urologa i endokrynologa, aby wykluczyć organiczne tło dolegliwości partnera. Jeśli wszystkie badania hormonalne oraz badanie i USG urologiczne nie wykażą patologii, proponuję rozważyć wizytę u seksuologa. Proszę pamiętać, że dla lekarzy wymienionych specjalności problemy z erekcją to "chleb powszedni", a nie wyjątkowy, wstydliwy temat.

Dzień dobry.

Wydaje się, że najlepszym sposobem pomocy partnerowi jest uznanie, że problem erekcji jest "waszym", a nie "jego" problemem. Kupowanie "jakichś" tabletek nie spowoduje z pewnością poprawy, a na pewno urazi męską dumę Pani chłopaka. Sugerowałbym namówienie chłopaka na wspólną wizytę u seksuologa, który mógłby zdiagnozować problem i wdrożyć odpowiednie postępowanie pomocowe.

Pozdrawiam.