Problemy z erekcją u młodej osoby

Witam, mam 18 lat. Masturbuję się od blisko 2 kl. podstawówki. Zdarza się to około raz bądź dwa na dzień Dopiero wkraczam w życie seksualne ze swoją partnerką. Na chwilę obecną doszło do około 2 zbliżeń. Niestety podczas pierwszego nie osiągnąłem pełnego wzwodu a przyjemność była niezauważalna. Podczas drugiego było znacznie lepiej i po dłuższym czasie osiągnąłem orgazm. Sporo czytałem na ten temat lecz moja wiedza nie jest pewna. Np Czy petting podczas "abstynencji" może zniwelować efekt ?

Witam, jak widzę wszystko powoli się normalizuje i idzie w dobrym kierunku... W początkach aktywności seksualnej występuje szereg "nieprawidłowości", które mieszczą się w ramach fizjologii i nie maja żadnego znaczenia dla przyszłego życia seksualnego. Petting jest jedną z wielu form aktywności seksualnej i -póki co, nie jest przedmiotem zbyt dociekliwych badań naukowych. Moja rada - więcej spontaniczności mniej rozważań teoretycznych i obaw... Pozdrawiam RH