Problemy z niedowagą i odczuwaniem głodu

Witam, mam sporo niedowage. Wczesniej jadlam malo poniewaz po zjedzenia zupy czulam sie najedzona I nie mialam ochoty na wiecej. Teraz czasami tez zdarza mi sie jesc 2 razy na dzien. Nie czuje glodu. Ostatnio jem w miare regularnie ze wzgledu na ciaze, pomimo tego nadal mam niedowage. Przy 168, mam 49 kg, 19 lat.

Witam!
Pani BMI wynosi 17,3, czyli ma waga nie jest prawidłowa (norma 19-25).
Ze względu na Pani stan czyli ciąża i przy Pani odczuciach głodu rozsądniej byłoby skorzystać z konsultacji żywieniowej u specjalisty w celu ustalenia programu żywieniowego na przytycie z uwzględnieniem norm żywieniowych dla kobiet w ciąży.
W czasie ciąży wzrasta zapotrzebowanie energetyczne i zapotrzebowanie na składniki pokarmowe. Bardzo istotne jest zwiększenie takich składników pokarmowych jak kwas foliowy, żelazo, jod, wapń i wit. D.
Serdecznie zapraszam.
http://kcp.pl/lekarz/beata-grabowska-83403/dietetyk/wroclaw/