Problemy z nogą u 3-letniego dziecka

witam.. mam pytanie co dalej bo moje dziecko 3letnie powłóczy prawą noga zwłaszcza jak trochę ja zmęczy... było usg bioderek, rtg kości udowej wraz z udowa i rtg bioderek... na chwilę obecną ortopeda i neurolog twierdzą, że nic dziecku nie jest.. z noga zaczęło się tak dziać od początku grudnia zeszłego roku.. i najlepsze jest w tym to, że mojego dziecka ani razu ta noga nie bolała tylko zle chodzi... co robić dalej, gdzie szukać pomocy... pozdrawiam

Witam. Jeśli badania obrazowe nie wykazały nieprawidłowości raczej nie ma Pani powodów do niepokoju. Warto jednak wyrabiać w dziecku nawyk odpowiedniej postawy ciała.