Problemy z rozchylaniem nóg w wyniku wypadku a planowanie ciąży

czy jeśli miałam wypadek i mam mały problem z rozychyleniem nóg to czy to nie będzie miało wpływu na moje próby zajścia w ciąże? i czy koniecznie będę musiała mieć cesarskie ? i co najważniejsze jeśli położnicy zauważą iż mam małe problemy z nogami nie odbiorą mi dziecka zaraz po porodzie i po mimo wypadku bd mogła je normalnie wychowywać ?

Witam,
myślę że nie będzie problemu z żadną z wymienionych przez Panią sytuacji.
Poród siłami natury jeżeli nie będzie możliwy, to zostanie wykonane CC.
Nikt Pani dziecka nie odbierze z tego powodu.

pozdrawiam!

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystko zależy od tego jaki dokładnie występuje u Pani problem, cięcie cesarskie może być wskazane, ale myślę że co do odbioru Pani dziecka po porodzie to nie ma się Pani o co martwic.
Pozdrawiam