Problemy z sercem nasilające się przed zaśnięciem

Mam 50. Od 3 lat problemy z sercem drżenie, wywracanie się, trzepotanie Dolegliwości nasilają się gdy zasypiam są bardzo uciążliwe Brałam dłuższy czas Betaloc (bardzo małe dawki!!) -niby na arytmię,ale prowadził o bradykardii...spadku ciśnienia 90x60, zamierania serducha... Kardiolodzy mówią...jest wszystko ok! echo, ekg- w granicach normy) od tego się nie umiera, a ja mam już dosyć! Zażywam Xanax od 3 lat kiedyś pomagał obecnie już nie. Obecnie zażywam Femoston Conti.U kogo szukać pomocy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u kardiologa i wykonanie badania holter ekg, aby ocenić obecność i rodzaj arytmii występującej w godzinach nocnych. Pozdrawiam