Problemy z zajściem w ciążę u 19-letniej kobiety

Witam. Staramy sie z narzyczonym o dziecko i ciągle nic. Przez jakiś czas braliśmy nawet tabletki zwiekszajace plemniki dużo witamin przyczyniajacych sie do zajścia w ciże. Mój narzyczony z wcześniejsza dziewczyna starał sie przez trzy lata o dziecko i bez skutku a z nowym partnerem zaszła w ciąże i ma córeczke. Może to problem mojego narzyczonego a może też mój bo ja już przy pierwszym miesiączkowaniu miałam preblemy a teraz moja miesiczka wyglada tak ze pojawia sie co 2 miesiace i mało obfita.

Renata GrzechociĹska

Problem może leżeć po obu stronach. Pani ma nieprawidłowe krwawienia miesiączkowe, spowodowane być może zaburzeniami hormonalnymi. Dlatego proponuję udać się do ginekologa. Natomiast partner może zrobić badanie nasienia.