Problemy z zaśnięciem u niemowlęcia

co zrobic gdy maluszek przez 2 godziny nie moze zasnac kreci sie wierzga nozkami ,a dopiero 8 dni karmiony jest odsaczanym mlekiem z laktatora

Milena Lubowicz

Podaje Pani bardzo mało informacji, ile dziecko ma miesięcy, czy przy tym jest niespokojne. Być może maluszek dopiero uczy się zasypiać i jest to dla niego okres przejściowy. Gdyby coś Panią niepokoiło w zachowaniu dziecka proszę udać się na wizytę do pediatry.
Pozdrawiam