Problemy z życiem osobistym u 37-letniej osoby

Dzien dobry Mam spory problem z ulozeniem sobie zycia osobistego, ostatnio moj zwiazek malzenski zakonczyl sie separacja. Przedtem ilekreoc ktos mi sie spodobal to albo dostawalem kosza albo ta osoba byla zajeta. Zawsze dziewczyny mnie zostawaly wiec wydaje mi sie ze cos ze mna nie tak skoro taki mam rezultat. Prosze o pomoc.

Dzień dobry!

Głębsza refleksja nad historią swojego życia może przekraczać możliwości kontaktu internetowego. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.