Próby wątrobowe a podejrzenie żółtaczki

WITAM bardzo prosze o interpetacje wyników16 letniegodziecka chodzi konkretnie o próby wątrobowe BIL-T wynik 1,28 mg/dl wartosci ref 0,2-1 wysoko CHOL wynik 110,3 mg/dl wartosci ref140-240 niskoGLUC wynik85.5mg/dl wartosci ref55-115NOR CREA wynik 0,92mg/dl wartosci ref 0,9.1,3 NORMAL UREA wynik 20,1mg/dl 15-38 NORMAL TG wynik 42,2 mg/d wartosci ref =155 ALAT 20 U/L war

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety, załączone wyniki są niekompletne. Poziom bilirubiny jest podwyższony. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.