Prośba o analizę wyników u 41-latki

Witam serdecznie.Czy mogla bym prosić o analizę wyników? Większość jest w normie ale jest kilka , które odbiegają od ustalonych norm, są to: eozynofile 0,07 norma (0,10-050),Monocyty 12,60 (2-10),cholesterol 264 HDL 63 , LDL 178,sód 133 (136-145) , CA-125 75,40 (0-35) CRP-w normie .Dodam ,że byłam w pierwszym dniu miesiączki o ile ma to jakieś wpływ na wyniki. Czy muszę bezzwłocznie udać się do lekarza czy nie siać paniki. Serdecznie dziękuję z góry za odpowiedz i pozdrawiam

Zmiany w morfologi są nieznaczne i nie mają większego znaczenia. Podwyższony cholesterol jest problemem, ale raczej na przeszłość. Można zastosować odpowiednie leki przeciwcholesterolowe. Podwyższony jest też marker nowotworowy CA-125. Nie wiem z jakiego powodu był zlecany. Konieczna jest konsultacja z lekarzem, ale bez paniki jak pani pisze.