Prośba o interpretację wyników TSH i biopsji

Chciałbym prosić o interpretacje wyników. TSH 3-cia generacja 3.91 ft 4 1.17 Anty- Tpo 32.0 Guz hypoechogeniczny śr.12mm słabo odgraniczony,w środku płata. Opis biopsji.Płaty dużych komórek o nakładających się jądrach z pojedynczymi inkluzjami. Obraz cytologiczny budzi podejrzenia raka brodawkowatego. Czy to już pewne że to rak.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badania wskazują na podejrzenie zmiany nowotworowej. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.