Płaty dużych komórek o nakładających się jądrach z pojedynczymi inkluzjami

Chciałbym prosić o interpretacje BAC. Guz hypoechogeniczny śr.12mm słabo odgraniczony. Płaty dużych komórek o nakładających się jądrach z pojedynczymi inkluzjami.

Wynik badania pomocny, ale oceniać go mozna razem z wynikiem badania klinicznego, badania USG, wniosków z wywiadu, wtedy można zinterpretować całośc badania dodatkowego