Prośba o konsultację w sprawie wyniku EEG u 42-latki

Bardzo proszę o pilną konsultacje.... Podaję wyniki mojega EEG: Tło zapisu stanowi domionującą czynność Beta; towarzyszą jej serie fal alfa o częstotl. 11 - 12 c/sek ampl, do 40 uV, liczniejsze po Rz. W okolicach skroniowych obu półkul widoczne są niskonapięciowe fale theta 5-7c/iowe fale ostre. Hv nie wpływa w znaczący spisób na morfologie zapisu. WNIOSKI: Czynność bioelektryczna mózgu w niewielkim stopniu zaburzona w lewej okolicy skroniowej Prosze o pomoc Z szacunkiem Anna K.

Przede wszystkim trzeba zadać pytanie jakie były wskazania do wykonania badania. Co się z pacjentem dzieje? Jakie ma objawy? Nie mogę napisać oraz skomentować zapisu. W każdym razie mamy do czynienia z dysfunkcją lewej półkuli mózgu. Do rozważenia (o ile nie było wykonane) badanie neuroobrazowe.