Proszę o interpretację opisu badania PET

Witam . Dzis mama odebrala wynik Peta brata 16 lat. Prosze mi odpowiedziec czy po tym zdaniu mam sie obawiac ze brat ma wznowe Ziarnicy zlosliwej(mial ja 4 stopnia) ." Obraz badania Pet sugeruje wznowe rozrostu zlosliwego w obszarze nosogardla i wiezlow chlonnych szyi do roznicowania ( z mniejszym pradwdopodobienstwem) z intensywnym procesem zapalnym ." Bardzo prosze o odpowiedz . Wizyte u onkologa mamy za pare dni i jestesmy w stresie. Pozdrawiam Izabela

Szanowna Pani, wykonane badanie sugeruje że doszło do wznowy, jednakże należy na początku wykluczyć proces zapalny w obszarze nosogardła.