Przebarwienia na wewnętrznej stronie ud

Około 3 miesiące temu w ramach walki z otyłością zacząłem biegać. Skończyło się to tym, że na wewnętrznej stronie obu ud pojawiły się u mnie przebarwienia wielkości dłoni. Od pewnego czasu skóra na nich się łuszczy. A na dodatek gdy już wydaje się że wszystko się uspokaja na obrzeżach przebarwienia pojawia się wysypka, na której skóra bardzo się poci a całość momentami swędzą jak diabli. Lekarz zasugerował jedynie Alantan (stosowałem zarówno maść jak i zasypkę) ale nie pomaga. Jak żyć ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane objawy wynikają z otarcia i podrażnienia naskórka. Proponuję wybrać inną metodę ćwiczeń.