Przekrzywianie penisa podczas wzwodu i cysty na obu jądrach

Witam. Mam dwa pytania. Pierwsze dlaczego mój penis przekrzywia się w bok podczas wzwodu? Nurtuje mnie to czy to może być od częstej masturbacji i jak temu zaradzić? Drugie pyt. Co zrobić gdy mam torbiel na prawym jądrze i cysty na obu? Byłem u urologa potem na usg. Urolog powiedział że to nic poważnego że da się z tym żyć. Ale mnie to boli!. Dodam że powiedział że można zrobić zabieg naciąć te cysty i opróżnić. Ale ja się obawiam o zabieg i zdrowie bo potem mogę mieć problemy z płodnością.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Jedno i drugie moze wymagac leczania operacyjnego ,jeli skrzywnie panu nie przeszkadza to mona tego n ie operowac, co cyst to uwaza sie ze moga powdowac problemy z nasieniem i moga dawa bolw jader lae znam takich co maj dzieci maja torbiel i takich ktorzy po opracjach wyciecia cyst dolegliowsci bolwe maja takie same .musi pan pozrmaiwac z lekrzem urologiem i sam okresic co pan chce obywa rodzaje panskich

ZAbieg nie powinien wpłynąć na Pana płodność a może zakończyć dolegliwości bólowe. Innej opcji poza wyczekiwaniem nie ma. CO do skrzywienia, należało omówić ot także z urologiem. W większości wypadków nie ma ono wpływu ani na jakość współżycia ani na Pana doznania.