Przelewanie w brzuchu, brak apetytu i niespokojny sen u 8-miesięcznej dziewczynki a kolki

Dziewczynka 8miesiecy ,bulgoczący przelewający sie brzuch ,brak apetytu jedynie mleko,stolec koło 2-3 razy dziennie,niespokojny sen w dzień 2-3 razy dziennie Max 30min wyginanie sie i marudzenie ,czy przyczyna mogą być kolki? Dziecko jest ogólnie spokojne wiec nie płacze i ciezko określić ,noc przesypia jak zawsze,

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.