Przemęczenie, duszności, stany podgorączkowe

Witam, Lekarze mówią, że nic mnie nie jest, aczkolwiek od dłuższego czasu mam problemy ze stawami, nie mogę chodzić, jestem przemęczona nawet jak się wysypiam, robią mi się duże siniaki i mam duszności(nie mogę złapać oddechu) i bolą mnie zęby, a także wieczorami stan podgorączkowy od 37-38 stopni. Ostatnio robiłam badania krwi. Wszystko w normie oprócz: leukocytów( 11,8 norma 10), erytrocytów( 5,3 norma 5,1), limfocytów( 4,15 norma 3,5) i eozynofilów( 0,64 norma 0,5).Czego to mogą być objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.