Prześladowanie przez siostrę mamy

Witam Pytanie bedzie nietypowe i wręcz z błaganiem o pomoc. Jesteśmy: siostra moja mama i szczególnie ja prześladowani przez siostrę mojej mamy. W poprzednim miejscu zamieszkania sąsiedzi przychodzili do nas na skargi pokazując pieniądze jakie dostali od tej osoby za namawianie do pobicia. Nie można się od niej uwolnić. W poprzednim miejscu zamieszkania (mieszkaliśmy po sąsiedzku) większość sąsiadów było obojętnych na te inscenizację bo byli świadomi "że coś z nią nie tak" Proszę o pomoc.

Witam. W zależności od sytuacji, gdyż należało by się przyjrzeć dokładnie całej sytuacji. Czy macie Państwo podejrzenie o chorobę psychiczną. Jeśli tak to w takim wypadku jeśli osoba ta będzie w zasięgu Państwa wzroku, najlepiej na Pańskim terenie, zadzwonić na pogotowie i przedstawić sytuacje (co robi). Pana Ciocia powinna zostać zabrana do Szpitala, gdzie zostanie zdiagnozowana, przy potwierdzonej diagnozie leczona. Jeśli natomiast poza tym nic nie robi i nie podejrzewają Państwo choroby psychicznej proszę zadzwonić na policje i zgłosić nękanie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza