Przeszywający ból brzucha podczas stresu

Witam mam 22 lata i od pewnego czasu podczas stresu mam przeszywający ból brzucha towarzyszy mu skurcz promieniujący aż do pleców i mam w tym czasie biegunke co moze mi dolegac czy mam nerwice ?

Witam,
opisywane przez Panią objawy mogą być związane z przeżywanym stresem. Warto jednak skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, by wykluczyć medyczne przyczyny dolegliwości. Równocześnie udać się do psychologa lub psychoterapeuty, gdyż somatyczne objawy towarzyszące stresowi świadczą dość dużym nasileniu problemu i warto jakoś temu zaradzić.
Pozdrawiam.
http://www.centrum-sensis.pl/