Wędrujący ból, ból w klatce piersiowej i lekkie zawroty głowy a nerwica

Witam. Mam 18 lat. CRP, OB, ASO i stetoskop prawidłowe. EKG 3 lata temu też. Lekarz mówi, że mam zdrowe serce. Wzdycham co jakiś czas, sprawdzam puls, mam gorsze samopoczucie, dodatkowe skurcze serca podczas stresu, hipochondrię, i od ponad dwóch miesięcy wędrujący ucisk, lekki ból w klatce piersiowej, raz po lewej, raz po prawej stronie, czasem mam lekkie zawroty głowy. Czy to nerwica? Może przez dojrzewanie? Mam skoliozę. Na wfie ćwiczę normalnie nie mam duszności. Pozdrawiam i dziękuję.

Objawy, o których Pani pisze, mogą świadczyć o nerwicy. Nie da się jednak postawić diagnozy przez internet. Dlatego zachęcam, żeby udała się Pani na konsultację do psychologa / psychoterapeuty bądź do lekarza psychiatry.