Przewlekły kaszel po zapaleniu oskrzeli
Witam! Mam pytanie nie wiem co robić?Jakieś pół roku temu córka miała zapalenie oskrzeli. Kaszlała, miała gorączkę dostała antybiotyk i po tej chorobie utrzymuje sie uporczywy kaszel.Wypiła multum różnych syropów i dalej jest tak samo.Byłam u laryngologa ,wydałam 180 zł na różne leki w tym inhalację.Miała robione RTG zatok-nic nie wykazały,teraz zrobiłam jej RTG płuc i naszczęście też nic.Proszę o rade co to może być?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty pulmonologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.