Przybieranie na wadze, bolesne miesiączki i przetłuszczanie włosów po porodzie

Czy to tarczyca.po urodzeniu 4dziecka zaczelam miec problemy ze zdrowiem. Ciagle tyje mam problemy z cera (wychodza mi pryszcze wlosy przetluszczaja. Miesiaczki mam dlugie bolesne cz0asem po 2 tyg .a od 2 ty boli mnie cos w szyji jakbym kulke jakas miala co to jest

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec. proponuję udac sie dolekarza rodzinnego.