Przyczyna szybkiego starzenia u 20-latka

Witam mam poważny problem zacząłem się starzeć na twarzy zauważyłem dość duże zmarszczki na głowie dużo siwych włosków bardzo mnie to przeraża a mam dopiero 20 lat nie wiem co mam zrobić ,morfologie ogólną robiłem i ob wyszło ze wszystko ok a ja dalej nie wiem co jest przyczyną tak szybkiego starzenia proszę o pomoc.

Przyczyną może byc zespół Wernera. Choroba ta, dziedzi­czona recesywnie, jest spowodowana mutacjami genu WRS, który bie­rze udział w naprawie zmutowanego DNA w jądrze komórkowym.
Warto wykonac badanie genetyczne.