Przyczyny kłującego bólu w okolicy lędźwiowej

co moze byc przyczyna kujacego bolu w okolicy ledzwowej po lewej stronie ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.