Przyjmowanie leku Symescital na nerwicę lękową i jesienną chandrę

Witam, bylam u lekarza psychiatry z powodu nawrotu nerwicy lekowej i jesiennej chandry przepisal mi SYMESCITAL czy on jest bezpieczny,obawiam sie troche bo jestem sama z malymi dziecmi w domku, maz pracyje za granicą.pozdrawiam

Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do leku przepisanego przez lekarza - proszę umówić się na wizytę lub zadzwonić - przedstawić swoje obawy - i miejmy nadzieje, że zostaną rozwiane. Pozdrawiam

Witaj,
rozumiem,że piszesz o związku partnerskim z drugą dziewczyną?Domyślam się też,że jest ona jeszcze w takim wieku,gdzie matka ma na nią wpływ i być może daje jej utrzymanie.Otóż nie można w sposób taki,jak tutaj/forum/rzetelnie zająć się podobną sprawą.Jedyna forma,jaką spotkałam na drodze własnej edukacji psychoterapeutycznej była terapią całej rodziny/lub rodzin Was obu/.Matka to b.ważna częśc systemu,do którego nalezy partnerka,prawda?Bywa,że rozbija nawet związki małżeńskie,dwupłciowe a co dopiero tak rzadkie w naszej kulturze związki homoseksualne.Nie dziw się więc.Może porozmawiajcie w trójkę.Jeśli się nie uda,możesz sama spróbować pomocy terapeuty.Choćby po to,by ustrzec się przed poczuciem odrzucenia w miłości i pozwolić sobie być sobą.To tak,jak bycie w separacji.Musisz przetrwać najgorszy czas.
Zachęcam i pozdrawiam.