Przytłaczające uczucie odrealnienia u 24-latki

Witam mam 24 lata, od czterech miesięcy mam poczucie że nie istnieje. Na początku wszystko wydawało mi się nie realne. teraz czuję ze to ja nie istnieje jest to poczucie obcości własnego ciała, oddzielenia od siebie, czasem czuję się jak robot. Takie poczucie odrealnienia mnie przytłacza nie wiem co mam robć. Bardzo proszę o pomoc.

Żeby móc Pani pomóc, ważne jest, żeby najpierw zrozumieć, jakie są powody tego, że przeżywa Pani siebie w taki sposób. Diagnoza to pierwszy krok do dalszej pomocy. Diagnozy natomiast nie da się postawić w oparciu o tak krótki opis, potrzebne jest więcej informacji, rozmowa z Panią. Dlatego zachęcam, żeby zgłosiła się Pani na konsultację bądź do psychologa/ psychoterapeuty bądź do lekarza psychiatry.