Przytycie na brzuchu i udach

Dzien dobry, mam 19 lat i 175 wzrostu. We wrześniu postanowiłam schudnąć i z 53 kg w dwa miesiące zeszłam do 45 kg. W grudniu zaczęłam jesc wiecej niż 500 kcal dziennie, a teraz zaczynam dietę pod nadzorem dietetyka... Zawsze tłuszcz odkładał mi sie w udach i tyłku, a teraz przytyłam do 50 kg i wszystko poszło mi w brzuch i uda! Czy to jest normalne?

Jeżeli jest Pani pod kontrolą dietetyka to będzie on najbardziej odpowiednią osobą do oceny czy Pani zmiana masy ciała oraz wyglądu ma prawidłowy charakter.